Podpořili nás

Na základě dotační výzvy Programu rozvoje venkova vyhlášené v rámci Strategie komunitně vedeného místního rozvoje MAS Pobeskydí byl náš projekt vybrán k dotační podpoře, díky čemuž jsme mohli zakoupit 40 kusů dřevěných bedýnek s gravírováním, 2 kusy skládacího dřevěného stojanu na věšáky, 3 sedací vaky, 30 podsedáků a 10 skládacích žíněnek.

Cílem projektu bylo vybavit stan prvky sloužícími k zajištění pohodlí návštěvníků, k vytvoření úložného a pracovního prostoru a relaxační zóny.

Nakoupené vybavení využijeme v našem velkokapacitním stanu. Díky tomu budeme mít po ruce potřebné pomůcky a místo pro odkládání svršků a dalších věcí. Z výsledků budou těžit celé rodiny - rodiče i děti a také senioři, případně další spolky/iniciativy v obci, které po domluvě využijí těchto prostor stanu.

Na základě dotační výzvy Programu rozvoje venkova vyhlášené v rámci Strategie komunitně vedeného místního rozvoje MAS Pobeskydí byl náš projekt vybrán k dotační podpoře, díky čemuž jsme mohli zakoupit velkokapacitní stan.

Cílem projektu bylo vytvořit další místo pro setkávání komunity, dětí a pro pořádání akcí v obci Soběšovice. Pro naše aktivity využíváme převážně Dům farní rodiny, avšak při aktivitách s dětmi, zejména pohybovými, je tento prostor dostačující maximálně pro 15 dětí.

Pořízením velkokapacitního stanu částěčně nahradíme chybějící místo pro naše aktivity do doby otevření spolkového domu na hřišti, jehož výstavba je plánovaná. Nadále můžeme rozvíjet naši činnost, nabízet další možnosti volnočasových aktivit a vytvořit zázemí pro tábory. Z nově vzniklého prostoru budou těžit celé rodiny – rodiče i děti a také senioři, případně další spolky v obci, které po domluvě využijí těchto prostor pro své aktivity.

Naši partneři