FEST TÁBORÁK SE SOBÍŠKEM

Slavnostní zakončení 3. ročníku příměstských táborů v Soběšovicích v kombinaci se Sobíškovým dnem pro všechny.

Akce se uskutečnila 5. srpna 2022
Děkujeme všem sponzorům, dárcům a dobrovolníkům za jejich pomoc a podporu.
Počasí se vydařilo a návštěvníci si mohli užít nejen zábavné atrakce, ale také vystoupení sokolníka J. Oszeldy se svými dravci a noční ohnivou show. Sumo soutěž pro muže se těšila velkému zájmu a výherce byl řádně odměněn.Děti si užívaly skákací hrad, vodní radovánky, opičí dráhu plnou překážek a nechaly se zkrášlit airbrush tetováním. Herní zóna bavila jak malé, tak velké. Ocenili jsme táborové matadorky VIP vstupenkou do kina. K večeru jsme postavili stanové městečko a díky našemu strážci jsme udrželi oheň až do ranních hodin, kde již devčata pilně připravovala snídani na ohni.

BEZPLATNÉ DOUČOVÁNÍ ŽÁKŮ

• Potřebuje vaše dítě v některém předmětu pomoci a vy sami mu nemůžete z různých důvodů látku vysvětlit?
  • Víte o nějakém dítěti, kterému se nemůže rodina věnovat tak, aby školu zvládalo?
  • Nebo chcete pomoct ukrajinskému dítěti?

Nabízíme doučování těchto dětí - žáků i studentů.

Pro více informací a kontakty, klikněte zde.

SLEVA NA ÚNIKOVÉ HRY

Chceš heslo pro uplatnění 50% slevy na únikovky www.duelpark.cz? Tak nám napiš email a my ti ho pošleme. Akce platí do 30. 9. 2022.

Vybrat si můžeš z nabídky:

Záhada z Louvru
Armageddon
Únik z pyramidy

VESELÉ POLEPY DO ŠKOLY

Jsme rádi, že jsme opět mohli naší škole v Soběšovicích splnit jejich přání.
Ve spolupráci s firmou pana Poledníka  jsme vytvořili barevné polepy na schody, které krásně doplnily veselou malbu dětí na stěnách.

Obrovské díky patří taky naší člence Monice S.R. a jejímu manželovi, kteří polepy nalepili.

HMYZÍ POMOCNÍČCI

Soubor 16 karet nejčastěji žijících druhů hmyzů v našem kraji, který vznikl díky dárcovského programu nadace NET4GAS - Blíž poznání.

Soubor karet obsahuje 16 druhů hmyzu, který nejčastěji s dětmi potkáváme na dobrodružných výpravách v rámci naše klubu v přírodě U Jonáše.
Na druhé straně je stručný popis, jak má daný hmyz pozitivní vliv na náš ekosystém.

V případě zájmu o soubor hmyzích kartiček nám napište na email.

MOBILNÍ ZÁZEMÍ KLUBU SOBÍŠEK

Na základě dotační výzvy Programu rozvoje venkova vyhlášené v rámci Strategie komunitně vedeného místního rozvoje MAS Pobeskydí byl náš projekt vybrán k dotační podpoře, díky čemuž jsme mohli zakoupit velkokapacitní stan.

Za možnost pořídit stan děkujeme!

Více info zde

‼ Z technických a organizačních důvodů přesunujeme akci
Den se Sobíškem na 5. srpna ‼

Zábavné odpoledne pro všechny generace se ustkuteční v rámci našeho tradičního táboráku s přespávačkou, které třeba zakončíme společnou snídaní následující ráno.

Děkujeme za pochopení.

Skřítkové a víly pod Prašivou
Tajuplná stezka, při níž po stopách víl a skřítků dojdeme na vrchol Prašivé. A kdo ví, třeba potkáme i ty malé bytosti.

Sraz v neděli 15. května v 9:50 hod. u minipivovaru Kohutka
(Vyšní Lhoty 197).
Program pro děti zajištěn na vrchol, následně vlastní.

V případě nepříznivého počasí bude termín posunut, protože to jsou schované i lesní bytosti.